A soknemzetiségű település
Az együttélés évszázadai című előadássorozat keretében május 26-án Herczeg László családkutató és Henger Péter, a Mezőberényi Helytörténeti és Tájvédelmi Egyesület elnöke a soknemzetiségű település kialakulásáról beszélt a muzeális gyűjteményben.